Aktualności

Nagroda od Artura Chamskiego!

Artur Chamski, aktor z Bystrzycy Kłodzkiej, wygrał jeden z odcinków programu "Twoja twarz brzmi znajomo" emitowanego w Polsacie. Nagroda, czyli 10 000zł powędrowała do Bystrzyckiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych, a dokładnie na remont świetlicy środowiskowej.
Aktor znany jest między innymi z filmu ''Boża podszewka", uczestniczył także w IV edycji programu "Jak oni śpiewają", którą wygrał. Jako zwycięzca otrzymał wówczas Brylantowy Mikrofon i kontrakt płytowy.

DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy za Zajączka Wielkanocnego!

b_200_150_16777215_00_images_charytatywny.jpgDnia 26 Kwietnia 2014 odbyła się impreza "Charytatywny Wielkanocny Zajączek dla dzieci z Niepełnosprawnością". Mimo deszczu impreza się udała, była pełna emocji i niezapomnianych wrażeń.

Na remont świetlicy uzbieraliśmy kwotę : 2 581,71 zł.

Każda złotówka jest ważna, za to możemy już kupić np. panele na podłogę lub farby do malowania. Dziękujemy wszystkim za pomoc za udział i za wspaniałą atmosferę. Dzieciaki są szczęśliwe, że ktoś o nich myśli, pamięta i chce im odrobinkę zmienić los na lepsze.

Remont klubu integracyjnego

Remontujemy klub integracyjny dla dzieci z niepełnosprawnością " Stacyjka" pomieszczenie przekazane naszej organizacji przez gminę Bystrzyca Kłodzka. Podopieczni czekają z niecierpliwością na swoje "miejsce na ziemi" wyjście z domu, zapewnioną opiekę "wytchnieniową" dla rodziców tychże dzieci. Każda pomoc i każda złotówka przekazana na ten cel jest na wagę złota.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd